USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1İzmir-Aydın Otoyolunun 1-3.km.leri arasında İzmir Aydın istikametinde Belevi Viyadüğü genleşme derzlerinde yapılacak bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 23.07.2024 ile 09.08.2024 tarihine kadar yol trafiğe kapatılacak olup, trafik akışı diğer yönden gidiş- geliş (bant aktarma) şeklinde sağlanmaktadır.
2Kuzey Marmara Otoyolunun Akmeşe-Adapazarı kavşakları arası Ankara-İstanbul (Kuzey) istikametinde yol bakım ve onarım çalışması yapılacaktır. Çalışmalar sırasında bant aktarımı yapılarak trafik akışı İstanbul-Ankara (Güney) istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
3Anadolu Otoyolunun Yeniçağa Kavşağı-Bolu (Doğu) Kavşağı Kesimi 9-11.km.leri arasında üstyapı onarım çalışması nedeniyle 22.07.2024-26.07.2024 tarihleri arasında İstanbul istikameti trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır. (1 şerit İstanbul yönüne, 2 şerit Ankara istikametine açık olacaktır.)
4Bingöl-Solhan yolunun 35-38.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Nevşehir-Ürgüp yolunun 20-25.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Samsun-Ankara yolunun 57-64.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7Diyarbakır-Bismil-Batman yolunun 12-18.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Trabzon-Rize yolunun 0-5. km. leri arasında (Değirmendere Havalimanı arası) yapılmakta olan bordür boyama çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun Bursa-İnegöl istikametinin 34-39.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak trafik akışı İnegöl-Bursa istikametinde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Bartın-Safranbolu yolunun 2-15.km.leri arasında asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu